Piłkarski nokaut na Gople. 10:1 dla Inowrocławia

Piłkarze Cuiavii Inowrocław rozgromili kruszwickie Gopło. Kruszwiczanie aż dziesięć razy musieli wyciągnąć piłkę z siatki.

Okres sparingów to dobry test dla drużyn z Kujaw. Cykliczne spotkania rozgrywają zawodnicy z Inowrocławia, którzy tym razem podjęli wicelidera ligi okręgowej Gopło Kruszwica. Pierwszą bramkę  zespół z Inowrocławia zdobył w 16 minucie dzięki Kacprowi Kumorowi. Sytuacja była jeszcze do uratowania zwłaszcza, że w osiem minut  później bramkę dla kruszwiczan zaliczył Mateusz Kurtysiak. Potem jednak było już tylko gorzej. W 28 minucie spotkania wynik  na 2:1 poprawił Michał Kruszczyński, a  w dziesięć minut później podwyższył go na 3:1 Ariel Jastrzembski.

Druga połowa spotkania to festiwal bramek dla inowrocławskiej Cuiavii.  Inowrocławianie posyłali piłkę do kruszwickiej braki w 50',57',62',67', 68',71' oraz 76' minucie. W 71 minucie spotkania bramkę z 25 metrów zaliczył również Wojciech Springer, obecnie grający dla inowrocławskiej Cuiavii.