Kruszwiczanka w studenckim konkursie: Pośpiech chcę zostawić na później

W realizowanym projekcie społecznym w ramach ogólnopolskiej olimpiady dla studentów bierze udział kruszwiczanka Lucyna Zawada. Mówiąc najkrócej: pośpiech chcą zostawić na później.

 

 

 

Pośpiech zostawiam na później” to projekt społeczny realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady dla Studentów  „Zwolnieni z teorii”. Ma na celu uświadomienie ludziom jak bardzo podatni są na stres. Umożliwić ma to identyfikację objawów stresu oraz skutków dla zdrowia jakie może wywoła długotrwały stan napięcia. 

{youtube}v=ZYJ3JbQ2gD4{/youtube}

Zdobyta w praktyczny sposób pozwoli zatem na stworzenie schematu, którego celem może być walak ze stresem. Najlepsi będą mieli okazję zdobyć statuetkę Złotego Wilka oraz odwiedzić  Prezydenta Andrzeja Dudę. 

{youtube}v=2Dk86Jd3_ss{/youtube}

W projekcie bierze udział zespół w skład, którego wchodzą Karolina Wiśniewska- miłośniczka sportu i podróży do Chorwacji;  Jakub Wójtowicz - miłośnik gotowania i technologii oraz kruszwiczanka Lucyna Zawada - Kruszwiczanka, miłośniczka czekolady i turystyki górskiej.

-Głównym źródłem informacji o tym, jak walczyć ze stresem jest blog http://pospiechzostawnapozniej.blogspot.com-informuje Lucyna. Post wystarczy odwiedzić i udostępnić na facebooku by zwiększyć jej szansę na wygraną

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz