Bilans świąt Wielkanocnych. W Kruszwicy spokojnie.

Za nami okres świąt i akcji policji na drogach. Wielu kierowców dostosowało się do warunków jazdy.W Kruszwicy tym razem obyło się bez nietrzeźwych rajdowców i wypadków.

 

 

 

Inaczej było w Latkowie gdzie policjanci WRD ustalali przyczyny kolizji drogowej. Kierujący samochodem marki BMW, 42-letni mężczyzna nie dostosował się do prędkości panujących na drodze i zjechał do rowu. Kierowcamiał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

W niedzielę nie było wcale lepiej. Na ulicach Inowrocławia na ul. NMP kierujący citroenem 23 letni mężczyzna  uderzył w ogrodzenie. Miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Na ul. Andrzeja kierujący samochodem marki Opel Corsa 35 letni mężczyzna miał 3,30 promila alkoholu w organizmie. Ponad 2 promile miał zatrzymany tego samego dnia przez patrol, 30 letni mężczyzna. Jechał on ul. Kusocińskiego w Inowrocławiu pojazdem marki Lancia.

Zatrzymani niedzielni kierowcy trafili do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieli. Osoby, które kierowały pojazdami w stanie nietrzeźwości mają prowadzone sprawy karne. Za takie przestępstwo grozi im do 2 lat więzienia.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz