Samorząd pożegnał sekretarza Marka Stręka

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Marek Stręk pożegnał się z samorządem. Dotychczasowy sekretarz z pracą dla nadgoplańskiego urzędu był związany od dwudziestu pięciu lat.

 

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, znany i ceniony w środowisku kruszwickim Marek Stręk przeszedł na emeryturę. Dla samorządu pracował przez ostatnie ćwierć wieku.

-Chwilą szczególną dla naszego samorządu jest dzisiaj oficjalnie pożegnanie naszego sekretarza Marka Stręka. Przeszedł On wszystkie szczeble samorządu wykazując się uczciwą pracą oraz tym,że zawsze był przychylny  wobec rady i samorządowców-stwierdził przewodniczący Rady Miejskiej Aleksander Budner.

- W związku z przejściem na emeryturę Pana Marka Stręka w imieniu własnym oraz mieszkańców składam mu serdeczne podziękowania za pracę  charakteryzującą się solidnością, lojalnością, uczciwością oraz kompetencją i wielkim zaangażowaniem  w życie kruszwickiego samorządu-powiedział Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak

Z pracą dla kruszwickiego samorządu Marek Stręk związany jest od 1990 roku. Przez pierwsze osiem lat  pełnił funkcję Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Kruszwica przy Tadeuszu Gawrysiaku. 

-Zawsze uważałem,że bycie radnym i urzędnikiem  łączy  jedno- służba. Służba obywatelowi. Życzę Wam abyście dobrze rozwiązywali problemy i służyli ludziom. Żebyśmy mogli czuć się bezpiecznie w naszym mieście.Trzeba pamiętać, że w życiu nie zawsze uda się zrobić wszystko, ale trzeba robić wszystko co jest możliwe-podsumował Marek Stręk. 

Marek Stręk sekretarzem był od 1998 roku. Wcześniej, przed rokiem 1990, zawodowo pracował w zakładzie rolniczym  Kombinat PGR Kobylniki. Pełnił również funkcję radnego w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy gdzie był członkiem zakładowej "Solidarności".

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz