Dzisiaj w regionie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Nie tylko w Kruszwicy, ale również w regionie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na Kujawach przygotowano z tej okazji sporo atrakcji.

 

 

 

W Kruszwicy tegoroczny WOŚP otworzy występ sekcji  wokalnej Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit". Mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w licytacjach oraz  w występach zespołu Coral i kruszwickiego zespołu Ostatnie Takie Trio.

W sąsiednim Radziejowie WOŚP rozpocznie się od pokazu wozów bojowych  w wykonaniu strażaków z PSP. Ponadto organizatorzy przewidzieli również pokaz tańca nowoczesnego, występy dzieci i grupy wokalne, koncert Blues Band oraz oczywiście Światełko do nieba.

W Janikowie WOŚP rusza od samego rana. Wielki finał rozpocznie się natomiast o 15:30 w Hali Widowiskowo-Sportoej gdzie zaplanowano liczne koncerty, licytacje i występy. Od 9:00 na pływalni Wodnik odbędzie się podwodny spacer z klubem płetwonurków. 

Sporo atrakcji zapowiadanych jest również w Inowrocławiu gdzie koncertowanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej. Od rana będzie można rywalizować m.in.  w turnieju siatkówki, meczu hokeja czy maratonie pływackim.Część artystyczną zapewnią zespoły BACKGROUND  oraz MISTAH LEGO.Około godziny 17:00 odbędzie się również recital Justyny Bacz i Klaudiusza Barana. 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz