Uroczysty Koncert Kolęd w nadgoplańskiej kolegiacie

Urząd Miejski i Centrum Kultury i Sportu ,,Ziemowit" w Kruszwicy zapraszają na uroczysty Koncert Kolęd podczas którego zabrzmią tradycyjne kolędy i współcześnie opracowane pastorałki, w wykonaniu Towarzystwa Śpiewu ,,Halka” pod kierunkiem Waldemara Szafrańskiego.  

 

 

 

 

Dużo wzruszeń, świąteczna atmosfera i anielskie pienia gwarantowane...Tak zapowiada się świąteczne kolędowanie w kruszwickiej kolegiacie. Koncert rozpocznie się 27 grudnia o godzinie 17:00.

 Towarzystwo Śpiewu ,,Halka" z Inowrocławia działa nieprzerwanie od 92 lat. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień. Członkowie „Halki" byli odznaczani wieloma prestiżowymi nagrodami. Uniwersalność, różnorodność i artystyczna wartość repertuaru pozwala chórowi prowadzić aktywną działalność koncertową oraz uczestniczyć w licznych festiwalach i konkursach muzycznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Swoim śpiewem „Halka" dodaje splendoru wielu wydarzeniom kulturalnym, patriotycznym i religijnym.rząd Miejski i Centrum Kultury i Sportu ,,Ziemowit" w Kruszwicy zapraszają na uroczysty Koncert Kolęd podczas którego zabrzmią tradycyjne kolędy i współcześnie opracowane pastorałki, w wykonaniu Towarzystwa Śpiewu ,,Halka” pod kierunkiem Waldemara Szafrańskiego.  

 

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz