Czy dokonał morderstwa na Gagarina? Policja prowadzi śledztwo w sprawie nożownika z Torunia

W niedzielę po godzinie 1:00 w nocy dyżurny policji w Toruniu otrzymał zgłoszenie o ataku nożem na ul. Gagarina w Toruniu. Prowadzone śledztwo pozwoliło na zatrzymanie podejrzanego  o morderstwo w Toruniu mieszkańca Inowrocławia.

 

Liczący 23 lata mieszkaniec Inowrocławia został zatrzymany około godziny 11:00. Wszystko wskazuje na to, że zatrzymany mężczyzna jest tym,  którego wizerunek policja opublikowała.

-Będziemy wyjaśniać jaki jest jego związek ze sprawą zabójstwa 26-latka, do którego doszło na ul. Gagarina w Toruniu.  Przypomnijmy: w niedzielę (27.12) po godz. 1.00 w nocy dyżurny policji w Toruniu otrzymał informację o zajściu przy ul. Gagarina 152. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło obok kompleksu handlowo-gastronomicznego. Do 26-latka podeszła osoba, która zadała mu  cios  ostrym narzędziem i oddaliła się.  Osoby, które widziały zajście wezwały na pomoc służby. Niestety mimo udzielonej pomocy zraniony zmarł w szpitalu. Na jednym z nagrań, którym dysponują policjanci widoczny jest mężczyzna, którego tożsamość jest ustalana. Jest to mężczyzna, który był w czasie i w okolicach miejsca, gdzie doszło do zabójstwa- przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska

Przez cały czas policjanci ustalają przebieg zdarzenia. Wciąż przesłuchiwani są świadkowie, trwa zabezpieczanie dowodów i nagrań z okolicznych monitoringów.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz