Wysokie zwycięstwo Japaksu. Metal Dom remisuje z Oldboje Gopło [WYNIKI]

Kolejne wielkie emocje w spotkaniach Kruszwickiej Ligi Piłki Halowej. W jednym z meczy wysokie zwycięstwo odniósł Japaks.

W szóstej kolejce rozegrano mecz zaległy między Racicami a NKA Kruszwica. Wysokie zwycięstwa w sobotnich zmaganiach odniósł Japaks, który  pokonał Trans Kruszwica 12:0 oraz Racice rywalizujące również z Gocanówkiem 9:1.

Remisem zakończyło się spotkaniem Oldbojów Gopła z Metal Domem.  Zawodnicy obu drużyn zainkasowali po trzy bramki. Wyrównany mecz odbył się między Oponweksem,a  Pacio Pakość. Mimo  zaciętej rywalizacji spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.