Kolejne sukcesy kruszwickich karateków

Zawodnicy miejscowej sekcji Inowrocławskiego Klubu Sportowego  Karate wystartowali 24 października na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF w Pleszewie oraz dwa tygodnie później w Toruniu na MP Kadetów, Juniorów i  Seniorów Karate Shotokan.

Dobre wyniki podczas turnieju zaliczył Kornel Głowacki oraz Leon Staszak. Agnieszka Zadka wspólnie z zawodniczkami z Inowrocławia zdobyła w Toruniu dwa brązowe medale w konkurencjach seniorek w Kata i  Kumite.

W dwa tygodnie później w drugim turnieju Ligi Karate Powiatu Inowrocławskiego, którego organizatorem był Inowrocławski Klub Sportowy Karate wystartowało ponad 160 zawodników.

Do rywalizacji w 33 konkurencjach stanęło 10 sekcji IKSK oraz zaproszone kluby:  Dojo Toruń, Bushi do Bydgoszcz , Yamabushi Bydgoszcz i Empi Poznań.  Sekcje Karate w Kruszwicy reprezentowało 30 zawodników. Zdobyli oni łącznie 8 medali.