Gmina utwardziła zniszczoną nawierzchnię

Informowaliśmy w ubiegłym tygodniu o pozostawionym podczas inwestycji nieporządku wokół garaży na Zagoplu, których właścicielami są mieszkańcy pobliskich domów oraz bloków. Od wczoraj trwają prace mające na celu poprawę sytuacji w tym obszarze.

 

Korzystający z garaży oraz budynków  gospodarczych skarżyli się naszemu  serwisowi na pozostawiony przy ich obiektach nieporządek.  Cała sprawa zaczęła się wiele tygodni wcześniej gdy rozpoczęto prace na ulicy Cichej realizowane w ramach przebudowy drogi gminnej realizowanej w ramach dofinansowania RPO WK-P w 2012 roku. Pozostawiony po wykonawcach nieporządek mieszkańców irytował.

Sytuacja stawała się znacznie gorsza gdy doszło do pierwszych opadów deszczu. Wówczas zniszczona powierzchnia zamieniła się w błoto. Utrudniało to zdecydowanie dostęp do garaży i obiektów.  Po naszej interwencji Urząd Gminy zobowiązał się do naprawy zniszczonej podczas robót nawierzchni. Teren od wczoraj jest utwardzany. 

 

Jeśli uważacie, że coś lub ktoś w Waszym otoczeniu potrzebuje naszej interwencji piszcie do nas na  to@mojakruszwica.pl! 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz