Anna Maria Wesołowska odwiedzi Inowrocław

Sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi Anna Maria Wesołowska będzie jednym z gości konferencji powiatowej poświęconej bezpieczeństwu na drodze. 

 

 

 

Konferencja odbędzie się pod nazwą  "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym – Prędkość Cię zabije,  rozważny kierowca żyje. Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży – zagrożenia, odpowiedzialność, profilaktyka”.

Policyjna inicjatywa zorganizowania konferencji na skalę powiatu inowrocławskiego  spotkała się z przychylnością lokalnych samorządów. 

Jej adresatami będą pedagodzy i dyrektorzy szkół podstawowych,  gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, rodzice oraz przewoźnicy. Szczególnymi uczestnikami konferencji będzie również młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na terenie powiatu.  Konferencję poprowadzą asp. sztab. Izabella Drobniecka i asp. sztab. Jacek Piątkowski z inowrocławskiej Policji. 

-Rekrutacji uczestników na konferencję dokonały poszczególne samorządy.  Mamy jednak niespodziankę dla rodziców z powiatu inowrocławskiego. Osoby, które zadzwonią   do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu pod numer  (52) 56-65-318 i  wyrażą chęć udziału w konferencji, będą uczestniczyć w wykładzie Pani sędzi Anny Marii Wesołowskiej- informuje policja. 

Konferencje zaplanowano na 5 i 6 listopada. 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz