Paweł Olszewski: Bezpieczeństwo ruchu drogowego jest dla mnie sprawą absolutnie priorytetową.

-Bezpieczeństwo ruchu drogowego jest dla mnie sprawą absolutnie priorytetową-powiedział sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju Paweł Olszewski. Do niebezpiecznych miejsc należy m.in. droga krajowa nr 62 w Kobylnikach.

 

 25 września  sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, Paweł Olszewski podpisał program inwestycji dla zadania pod nazwą „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Kobylniki w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych – Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych”. Tym samym inwestycja wchodzi w fazę realizacji.

– Bezpieczeństwo ruchu drogowego jest dla mnie sprawą absolutnie priorytetową. Inwestycja, którą właśnie skierowałem do realizacji bez wątpienia wpłynie na jego poprawę. Cieszę się, że środki finansowe są kierowane w miejsca, gdzie realnie wpłyną na komfort życia mieszkańców – powiedział wiceminister Paweł Olszewski.

Wcześniej doszło do spotkania Pawła Olszewskiego z radnym Arturem Grobelskim oraz Burmistrzem Kruszwicy Dariuszem Witczakiem. W kruszwickim magistracie poruszono również problem związany ze skrzyżowaniem na Osiedlu Zagople.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz