Kwadrans w korku na ulicach Kruszwicy

Kto liczył na szybkie pokonanie Kruszwicy w miniony weekend, ten bardzo się zawiódł. Nieoczekiwany remont zablokował miasto.


W sobotnie południe Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przeprowadziła remont na drodze krajowej nr 62. Tradycją stało się, że podczas trwającej kampanii cukrowniczej pracom renowacyjnym poddano odcinek na moście.


-Remont nawierzchni powinien odbywać się po południu. Dziś jest sobota, targ, ludzie przyjeżdżają i robią zakupy. Znowu komuś zabrakło wyobraźni. Czekałam w korku jakieś 15 minut -informuje na fanpage MojaKruszwica.pl Pani Anna.

Kierowcy mieli sporo żalu również do osób kierujących ruchem. Szczególnie trudno było włączyć się do ruchu na Osiedlu Zagople. Na dodatek o planowanych pracach GDDKiA nie poinformowała mieszkańców oraz lokalnych mediów.


Po blisko 30 latach eksploatacji dość często następuje pękanie powierzchni asfaltowej na moście. Liczne prace na tym obszarze mają za cel zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się po nim. Most został oddany do użytku w latach 50.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz