"Zapach kobiety" otworzył nowy cykl spotkań z artystami

W piątek wieczorem w kruszwickiej kawiarni-restauracji swoje spotkanie autorskie miał Łukasz Jankowski-Wojtczak.Wydarzenie to ma szczególne znaczenie. Jest to bowiem początek nowego cyklu spotkań z artystami.

 

 

 

Kawiarnia-Restauracja pod Malwami pod względem kulturalnym kojarzyć może się głównie z poezją z uwagi na odbywające się co kwartał spotkania literackie. Teraz sytuacja ulegnie zmianie. Oprócz imprez poetyckich w znanej kawiarence planowane są również spotkania z artystami. Do takich należy fotograf Łukasz Jankowski-Wojtczak, którego zaprosiła pod Malwy Magdalena Jagiełłowicz.

Łukasz Jankowski-Wojtczak urodził się w Jarocinie, miejscowości z którą przez długi czas był związany. Swoją fotografię szlifował od najmłodszych lat przejmując pasję od ojca. Obecnie w fotografii zajmuje się śladami, fotografią reklamową, portretem i aktem. Jest też założycielem , współwłaścicielem i prezesem serwisu www.footoo.pl .

Artysta Pod Malwami ukazał nie tylko swój fotograficzny dobytek, ale również prawdę o sobie i swoim życiu. Zaprezentował także tajniki artystycznego przedstawiania zdjęć oraz techniki związane z ich obróbką.

Wszystko wskazuje, że artystów pod Malwami będzie więcej. Zwłaszcza, że publiczności zainteresowanej  takim rodzajem kultury nie brakuje.

-Mam nadzieje, że to będzie nowy cykl spotkań, w których jedyną zapłatą zarówno dla artystów jak i odbiorców będzie przychylność miejsca. Szczególne podziękowania należą się Pani Iwonie Tabaczyńskiej za bezinteresowne udostępnienie lokalu-reasumuje Magdalena Jagiełłowicz.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz