Wernisaż wystawy fotograficznej. "I'ete indien" Łukasza Jankowskiego-Wojtczaka

Jednym z punktów programu tegorocznych spotkań literackich będzie wernisaż fotograficzny.Autorem zdjęć jest kruszwicki fotograf  Łukasz Jankowski-Wojtczak.

 

Urodzony i związany przez długi czas z Jarocinem.  Swoją fotografię szlifował od najmłodszych lat przejmując pasję  od ojca. Początkowo na zdjęciach ukazywał przyrodę, później zajmował  się reporterką. W latach licealnych występował w kabarecie  oraz prowadził autorską audycję w Jarocińskim radio. Pomimo ciągłego  związania z fotografią i plastyką koleje losu sprowadziły go do Poznania,  gdzie ukończył projektowanie witryn Web oraz multimedia. Obecnie w fotografii  zajmuje się ślubami, fotografią reklamową, portretem i aktem. Jego prace  wiele razy wystawiane były w galeriach w Polsce i zagranicą oraz publikowane  w prasie ogólnopolskiej. Jest założycielem , współwłaścicielem i prezesem serwisu  www.footoo.pl. Wielokrotnie zasiadał w jury konkursów fotograficznych. 

Oprócz tego jest wykładowcą ECDL-a, a także na UTW gdzie prowadzi zajęcia z fotografii.

-Filozof i obserwator. Samotny podróżnik, outsider  i introwertyk. Studnia z której czerpać można odpowiedzi na koleje życia.  Człowiek przebywający na pieszo Polskę- mówi o sobie twórca wielokrotnie publikowanej i wystawianej w Polsce oraz zagranicą: ‘Drogi Krzyżowej na Fotografiach.’  Drogi…w której wraz z Andrzejem Fetishem Frankowskim ukazuje problemy  egzystencji i codzienności ludzi.

Wernisaż wystawy fotograficznej będzie można podziwiać już od 3 września w Pałacu w Kobylnikach. I'ete indien będzie jednym z punktów otwarcia XXVII Ogólnopolskich Literackich Spotkań Pokoleń.

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz