Tabloid zajął drugie miejsce w literackim plebiscycie lata

Znamy wyniki konkursu zorganizowanego przez TVP Kultura. Książka Marcina Kowalskiego drugą w plebiscycie "Najgorętsza Książka Lata 2015".

 

Kryminał zajął pierwsze miejsce w plebiscycie zorganizowanym przez TVP Kultura. Zwycięską książkę wyłoniła publiczność w głosowaniu internetowym. Wyniki zostały ogłoszone podczas ostatniego dnia Festiwalu „Literacki Sopot”.

Na drugim miejscu znalazła się książka Piotra Głuchowskiego i Marcina Kowalskiego „Tabloid. Śmierć w tytule”. Trzecią pozycję zajęła „1945. Wojna i pokój” Magdaleny Grzebałkowskiej. 

 - Bardzo dziękuję za pośrednictwem portalu MK.pl wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu. Drugie miejsce w tak prestiżowym konkursie jest dla nas niewyobrażalnym sukcesem, rywalizowaliśmy z największymi nazwiskami polskiej literatury. Zwyciężyła Katarzyna Bonda i jej genialny "Okularnik", ten sukces cieszy nasz szczególnie, Kasia pomogła nam w promocji "Tabloidu" i była jego pierwszą recenzentką. Już niebawem spotkanie promocyjne Tabloidu. W ciągi kilku dni podamy szczegóły tego wydarzenia- mówi w rozmowie z MojaKruszwica.pl kruszwiczanin Marcin Kowalski.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz