Podsumowanie głosowania na kruszwicką Astrobazę

Mimo, że w konkursie "Europa to my"  kruszwicka Astrobaza zajęła 9 miejsce mamy być z czego dumni. Nie każde miasto dotrwało do finału rywalizacji.

 

Konkurs "Europa to my" jest pomysłem na promocję zmian, które zaszły w Polsce dzięki funduszom unijnym. Zgłoszenia do niego przesyłane były przez mieszkańców całego kraju. Warunek był jeden - trzeba było pokazać, jak dzięki projektom dofinansowanym przez UE zmieniło się miejsce, w którym dana osoba mieszka. Następnie miasta te zmierzyły się w internetowym głosowaniu. 

-Serdecznie dziękujemy wszystkim ,którzy tak wiernie przez wiele dni oddawali głos na PROJEKT ASTROBAZA. Wasze zaangażowanie udowodniło, że możemy nawzajem na sobie polegać. Dzięki temu, że znaleźliśmy się w finale Europa To My cała Polska zobaczyła jak działa nasz kruszwicka Astrobaza. Jesteśmy w pierwszej dziesiątce ( 9 miejsce). Zwycięzcą został projekt przebudowa Bulwaru Nadwarciańskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Zwycięzcy gratulujemy- informuje koło astronomiczne wraz z opiekunami Iloną Dybicz i Magdaleną Musiałowską

 

Share on Google Plus

About Kruszwiczanin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz