Gopło ma grać nadal

Wszystko wskazuje na to, że piłkarskiego Gopła nie czeka likwidacja. Ostatnie poczynania działaczy niosą nadzieje na dalszą działalność klubu obchodzącego w tym roku 90 lat. 

 

Po bardzo słabym sezonie i opuszczeniu IV ligi wiele mówiło się  o możliwości zlikwidowania klubu. Przyczyn można doszukiwać się wielu, ale najpoważniejszą był fakt, że przez długi czas działacze nie byli w stanie wybrać nowego zarządu.

Ta sytuacja uległa zmianie całkiem niedawno. Po wielu spotkaniach wyłoniono nowy zarząd, którego funkcji prezesa podjął się Sławomir Sołtysiak. Oprócz niego o klubie mają decydować również wiceprezes Jan Dybicz, skarbnik Piotr Fabiański, sekretarz Tomasz Ławniczak oraz Damian Szymański i Paweł Stefański jako członkowie.  Rolę kontrolującą zarządu ma pełnić Komisja Rewizyjna w składzie Grzegorz Nawrocki, Józef Kubiak i Adam Winiarczyk.

Zmiany mogą nastąpić także na boisku. Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Gopło może stracić nawet 3 zawodników. Mowa między innymi o Wojciechu Springerze oraz Michale Kruszczyńskim (pierwszy gra w inowrocławskiej Cuiavii,  a drugi jest przez nią testowany). W ich miejsce będą poszukiwani nowi piłkarze. Najważniejsza zmiana nastąpi również w kierownictwie drużyny. Zespołu prowadzić nie będzie dotychczasowy trener Maciej Szłyk. 

 

Polecamy:

http://kruszwicahistoria.blogspot.com/2015/06/klub-pikarski-gopo-kruszwica-1925-r.html

 

Share on Google Plus

About Kruszwiczanin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz