"Śpiąc z nocą"

27 lutego 2015 roku w piątek o godzinie 18:00 w Kawiarni-Restauracji pod Malwami w Kruszwicy odbędzie się wieczór poetycki Dariusza Kosmalskiego “Śpiąc z nocą”.

 

Motto wieczoru : Z poezją mniej boli życie

{youtube}v=C7lE9Ym9K8I{/youtube}

Dariusz Kosmalski ur w 1961r.  Mieszka w Inowrocławiu. Z poezją zaprzyjaźnił się w latach szkolnych, ale na prawdziwą miłość, przyszło mu czekać jeszcze kilka lat. Zdobywał nagrody w lokalnych konkursach poetyckich m. in wyróżnienie w 7 edycji konkursu" O laur błękitnej Narwi" Wiersze publikuje na wirtualnych portalach literackich. W swoim dorobku ma ponad 800 wierszy.

{youtube}v=4Wj3Vz1gai0{/youtube}

Niektóre z nich ukazały się drukiem w "Harmonii dusz' - antologii poezji współczesnej, jak i w almanachach: "Zapisywanie życia" jak i  "Z ogrodów przeszłości", wydanych w 2013, i 2014 roku w związku z Ogólnopolskimi Literackimi Spotkaniami Pokoleń w Kruszwicy.

{youtube}v=cqcn6iYtQKE{/youtube}

 

W  roku 2013 nakładem wydawnictwa Miniatura, ukazał się jego tomik wierszy "Bez reszty".  Pisarka,  Katarzyna Enerlich wykorzystała wiersze Dariusza Kosmalskiego w swojej powieści, "Kiedyś przy błękitnym księżyc". Jego drugą pasją jest muzyka. Komponuje ją do własnych wierszy, ale także śpiewa teksty innych autorów. W 2013 roku z okazji 25 lecia Poetyckich Spotkań Pokoleń wystąpił z recitalem, na uroczystej inauguracji. Muzyka i poezja są jego największymi pasjami.

 

 

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz