Wpadli w chwili, gdy w samochodzie rozważali marihuanę

Inowrocławscy policjanci "patrolówki" zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn. Zostali oni nakryci w trakcie rozważania marihuany.

Teraz obu za posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków może grozić kara do 12 lat więzienia.

Dwa dni temu (03.02.15) w nocy podczas patrolu na ul. Deszczowej w Inowrocławiu mundurowi zwrócili uwagę na zaparkowane na uboczu dwa samochody. Policjanci postanowili to dokładnie sprawdzić. Gdy tylko się do nich zbliżyli zauważyli, że siedzący wewnątrz jednego z aut dwaj mężczyźni nerwowo się zachowują.  Chwilę później wszystko było jasne. Zostali oni zaskoczeni policyjną kontrolą w momencie, gdy porcjowali susz roślinny. Mieli przy sobie wagę, młynek do rozdrabniania i woreczki. Natychmiast zostali zatrzymani. Policjanci wstępnie sprawdzili zabezpieczony susz. Tester wykazał właściwości charakterystyczne dla marihuany. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 32 g narkotyku. Trafią one teraz do laboratorium kryminalistycznego komendy wojewódzkiej, gdzie zostaną poddane dalszym badaniom. 

Zebrane materiały dowodowe pozwalają oskarżycielowi na postawienie jeszcze dziś (05.02.2015r.) zatrzymanym mieszkańcom powiatu inowrocławskiego zarzutów posiadania i wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Wobec nich również składany będzie wniosek o tymczasowe aresztowanie.  

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz